fbpx
UFEB
Meat
FBV
Drinks
Oil
Grocery
Bakery
Fish
Milk

clock 219 : 19 : 54 : 02

З якої країни ваші майбутні покупці? 12 нових іноземних делегацій на Ukrainian Food Expo

Середа, 18 Жовтень 2017
news-img

Зав’яжіть перспективні ділові знайомства з представниками бізнес-делегацій з Великої Британії, Грузії, Данії, Естонії, Латвії, ОАЕ, Польщі, Саудівської Аравії, Сінгапуру, Сенегалу, Тунісу та Чехії, які вже повторно підтвердили своє відвідування виставки Ukrainian Food Expo та готовність до переговорів у Бізнес-зоні.

Міжнародна виставка продовольчої продукції та обладнання для переробки Ukrainian Food Expo відбудеться 23-24 листопада у ВЦ «КиївЕкспоПлаза», вул. Салютна, 2-Б. Для учасників зі стендом вона стане справжнім поштовхом для збільшення продажів на внутрішньому ринку та надасть унікальну можливість знайти іноземного закупівельника, не покидаючи України.

Нагадаємо, що кілька тижнів тому додатково підтвердили свою присутність делегації з Азербайджану, В’єтнаму, Індії, Китаю, Нігерії, Південно-Африканської Республіки й Туреччини. Загалом майже 40 бізнес-делегацій з Європи, Азії, Африки та Північної Америки шукатимуть для себе нових українських постачальників серед експонентів виставки Ukrainian Food Expo.

Заявки-зацікавлення від закупівельників надходять до Оргкомітету практично на всю існуючу продовольчу лінійку України, тому не зволікайте: реєструйтеся на участь в Ukrainian Food Expo прямо зараз, щоб мати час на якісну підготовку та формування гідної пропозиції!

З питань участі звертайтеся:
+38 050 144 86 11, ob@ukrainian-food.org
+38 067 470 82 31, ak@ukrainian-food.org

Нагадаємо, до переговорів у Бізнес-зоні з іноземними делегаціями, представниками українського  ритейлу та HoReCa допускаються експоненти Ukrainian Food Expo та учасники платних заходів ділової програми.

Правила участі в Бізнес-зоні

Ділова програма Ukrainian Food Expo