fbpx
UFEB
Meat
Milk
Bakery
Fish
FBV
Grocery
Oil

clock 219 : 19 : 54 : 02

Рітейл та HoReCa на Ukrainian Food Expo: Знайомтеся з потенційними закупівельниками

Середа, 01 Листопад 2017
news-img

Оргкомітет невпинно працює для забезпечення 100% візиту на виставку Ukrainian Food Expo і роботи в Бізнес-зоні представників вітчизняної та іноземної дистрибуції, великого та дрібного рітейлу, а також готельно-ресторанного та кейтерингового бізнесу.

На сьогоднішній день ми заручилися підтвердженням роботи в Бізнес-зоні від представників українського рітейлу, серед яких:

  • національна мережа продуктових магазинів АТБ,
  • міжнародна оптово-роздрібна мережа METRO,
  • мережа фрешмаркетів «Брусничка» (Харківська, Полтавська, Донецька, Запорізька та Дніпропетровська області),
  • найбільший в Україні інтернет-магазин ua.

Крім того, свою зацікавленість в роботі з учасниками виставки в якості закупівельників щодня підтверджують все нові й нові представники сфери HoReCa, серед яких мережа ресторанів MAFIA, мережа пекарень «Львівські Пляцки», київський готель President Hotel, ресторан сучасної китайської кухні BAO, мережа кафе «Львівські круасани» і багато інших.

Список експонентів виставки Ukrainian Food Expo щодня поповнюється новими компаніями. Скористатися всіма перевагами участі зі стендом зможуть вже більше п’ятдесяти виробників продовольства і постачальників обладнання, послуг для харчопрому, зокрема:

  • «Тернопільський молокозавод», відомий більшості українців високоякісною продукцією під ТМ «Молокія» і передовою технологією виробництва Fresh Milk;
  • «Українське товариство меду» – один з провідних виробників і експортерів меду, що поставляє свою продукцію в ЄС і США;
  • «Херсонська кондитерська фабрика», яка працює в Україні на ринку кондитерських виробів вже майже 90 років і випускає більше 200 найменувань продукції, від льодяникової карамелі до вишуканих зефирів і пастили;
  • Кондитерська фабрика «Авеста», що веде свою історію з 2001 року; в асортименті харківського виробника – високоякісні цукерки різних форм і начинок, грильяжі, трюфелі, печива на будь-який смак, мармелад на фруктових соках;
  • «Український папір», виробник етикеток з різних матеріалів, чекової стрічки, перфорованого й рулонного паперу, який зможе задовольнити запит навіть найвибагливішого клієнта.

Виставка Ukrainian Food Expo відбудеться менше ніж через місяць, а саме: 23-24 листопада 2017 року виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» (вул. Салютна, 2-Б, метро «Нивки»). Іще є час визначитися з формою участі: просто відвідати і подивитися на роботу інших або взяти участь зі стендом, який допоможе вигідно представити свою компанію і продукцію, знайти нових клієнтів і партнерів, укласти необхідні угоди. Завдяки спеціальній Бізнес-зоні, всі учасники зі стендом зможуть провести результативні переговори із закупівельниками, які їдуть на виставку як з усієї України, так і з майже 40 країн Європи, Азії, Африки та Північної Америки.

З питань участі звертайтесь:

+38 050 144 86 11, ob@ukrainian-food.org
+38 067 470 82 31, ak@ukrainian-food.org