fbpx
UFEB
Meat
Milk
Bakery
Fish
FBV
Grocery
Oil

clock 219 : 19 : 54 : 02

Підготовка до бізнес-поїздки в Німеччину – на фінішній прямій!

Середа, 20 Вересень 2017
news-img

7-11 жовтня Рада з питань експорту продовольства (UFEB) влаштовує бізнес-поїздку до Німеччини для п’яти представників українського харчопрому, що презентують свою продукцію на одній з найважливіших торгових виставок продуктів харчування у світі Anuga 2017.

Учасники поїздки – провідні гравці українського ринку: «Укрпродукт Груп» (молочна продукція, кваси), «Чумак» (томатні соуси та фруктово-овочеві соки), «Форес» (майонези), «Київська макаронна фабрика» (паста) та Торговий дім «Агровіта» (експорт зернових культур). Ці компанії об’єднаються на виставці у спільний стенд Ukrainian Food.

Крім того,  делегація нашого стенду долучиться до Німецько-українського форуму харчових продуктів, який відбуватиметься в рамках виставки Anuga. Під час цього форуму відбудеться зустріч із представниками штаб-квартири мережі Metro.

Anuga – це одна з найбільших торгових виставок продуктів харчування у світі. Цього року виставку відвідають приблизно 160 000 відвідувачів, які зможуть оцінити найсучасніші та найбільш інноваційні продукти від більш ніж 7000 учасників. Щороку Anuga збирає найважливіших ключових гравців національної та міжнародної харчової промисловості й виробництва напоїв. У 2017 році Anuga  влаштовує 10 спеціалізованих ярмарків, які представлять поточні тренди продовольчого ринку для всього світу.