fbpx
UFEB
Meat
Milk
Bakery
Fish
FBV
Grocery
Oil

clock 219 : 19 : 54 : 02

Церемонія відкриття міжнародної виставки Ukrainian Food Expo

Вівторок, 21 Листопад 2017
news-img

23 листопада об 11:00
ВЦ «КиївЕкспоПлаза», павільйон 1

Міжнародна виставка продовольства та обладнання для харчопрому Ukrainian Food Expo запрошує на церемонію відкриття експозиції, яка відбудеться 23 листопада об 11:00 у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» (павільйон 1).

Виставку відкриють голова Всеукраїнської Аграрної Ради Андрій Дикун та начальник управління економічного співробітництва Міністерства закордонних справ України, заступник голови Ради експортерів та інвесторів при Міністерстві Олександр Денилейко.

Ідея Ukrainian Food Expo полягає у створенні майданчика для українських виробників продовольства, на якому вони могли б знайти перспективних закупівельників не лише з України, а й з закордону. Саме тому відвідувачами виставки стануть представники великого і дрібного рітейлу, дистрибуції, готельно-ресторанного бізнесу, іноземні імпортери і трейдери більш ніж з 30 країн світу, а також кінцеві споживачі.

Особливістю виставки стане спеціальна Бізнес-зона для переговорів з експонентами, зустрічі в якій можна призначати заздалегідь онлайн. Такий підхід дозволяє розпланувати свій час і підготуватися до переговорів як учасникам виставки, так і українським та іноземним закупівельникам.

Крім того, виставка має насичену ділову програму:

23 листопада відбудуться профільні конференції

24 листопада пройдуть

Список учасників виставки можна переглянути за посиланням http://ufexpo.com.ua/uk/our-exhibitors/

Дата і місце проведення виставки. Акредитація

23-24 листопада у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза», павільйон 1 (вул. Салютна, 2-Б, метро «Нивки»). Години роботи виставки – з 10:00 до 18:00.

Офіційне відкриття – 23 листопада об 11:00.

Для проходу у павільйон виставки акредитація не потрібна. Вхід відбувається за персональними запрошеннями відвідувачів, які можна отримати, зареєструвавшись на сайті http://ufexpo.com.ua/uk/order-the-invitation/ . Зверніть увагу, що необхідно взяти з собою також документ, що посвідчує особу (паспорт, водійське чи журналістське посвідчення).

Для відвідування заходів ділової програми акредитація обов’язкова і завершується за день до проведення конференції чи конгресу о 12:00. Для акредитації надішліть на press@ukrainian-food.org наступні дані: назва ЗМІ, ім’я та прізвище, посада, e-mail, номер телефону. Відповідь надійде впродовж дня. Щодо додаткової інформації, телефонуйте +38 067 332 54 75.