clock 219 : 19 : 54 : 02

12-14
грудня

МВЦ

Ярмарок-продаж на Ukrainian Food Expo

Протягом двох днів в рамках Ukrainian Food Expo діятиме спеціальний Ярмарок-продаж продуктів харчування українських виробників та переробників продовольчої продукції.

До відвідування Ярмарку-продажу запрошуються усі охочі, а також кияни та гості столиці, усі, хто бажає ближче поспілкуватися як з уже відомими продовольчими брендами, так і відкрити для себе нові продукти, нові смаки, нових українських виробників, придбати різноманітну продукцію з суттєвими знижками.

Вхід на Ярмарок-продаж для всіх відвідувачів виставки, киян та гостей столиці БЕЗКОШТОВНИЙ!

Участь зі стендом в зоні Ярмарку-продажу для виробників та переробників продовольства – платна.

Учасники Ярмарку-продажу зможуть представити свою продукцію кінцевому споживачеві, який є головним рушієм продовольчого ринку. Саме споживач формує попит і визначає, чи потрапить той чи інший продукт до торговельних мереж, ринків і магазинів «біля дому». Участь у Ярмарку-продажу в рамках виставки Ukrainian Food Expo надасть можливість відрекламувати продукт-новинку за допомогою дегустації, поспілкуватися зі споживачем віч-на-віч, дізнатися його думку, його вподобання і будувати надалі відповідну маркетингову стратегію просування представленої продукції.

З усіх питань участі у Ярмарку-продажу звертайтеся до оргкомітету виставки. Контактна особа:

Дарія Мельник
+38 067 470 18 46
dm@ukrainian-food.org