clock 219 : 19 : 54 : 02

21-23
листопада

м. Київ, ВЦ «КиївЕкспоПлаза»

«Confectionary & Bakery 2018»

21 листопада 2018 року відбудеться конференція виробників кондитерських та хлібобулочних виробів «Confectionary & Bakery 2018»  в рамках II міжнародної виставки Ukrainian Food Expo. Організатор заходу Рада з питань експорту продовольства (UFEB) запрошує всіх до ВЦ КиївЕкспоПлаза (вулиця Салютна, 2, Київ).

Ми розуміємо, що кондитерська галузь має найкращі експортні перспективи, але дуже важливо підтримувати постійний діалог та ділитися досвідом, щоб разом знаходити нові ринки збуду та вирішувати проблеми компаній при виході на зовнішні ринки.

Під час заходу, експерти кондитерського ринку України та світу ділитимуться з вами власним досвідом з експорту хлібобулочних виробів до США та виготовлення якісної кондитерської та хлібопекарської продукції для сегменту HoReCa.

Розглянемо світовий ринок хлібобулочних виробів, зробимо аналітичний огляд та прогнози на ринку цукру. Навчимо, як потрібно змінити упаковку та дизайн продукції відповідно до вподобань споживачів з різних країн. А також з’ясуємо, як зменшити собівартість продукції при експорті та логістика в країни Середньої та Центральної Азії? Та багато інших цікавих та актуальних тем вже очікує на Вас.

Отримайте максимум практичної інформації в колі колег та потенційних ділових партнерів!


  • Зареєструйтесь до 15 липня 2018 року та отримайте квиток за2250 грн. з особи.
  • З 15 липня вартість участі становитиме 2750 грн.з особи.
  • З 19 листопада 2018 року вартість участі 3500 грн.з особи.
  • Акція на постійній основі «2+1» – третій квиток за 500 грн.
  • Підприємства – експоненти виставки мають можливість придбати квитки зі знижкою – 50%.

З питань додаткової інформації та участі звертайтеся за тел.: +38 067 470 82 31 або на e-mail:  ak@ukrainian-food.org – Анастасія Павлюк.