fbpx
UFEB
Meat
FBV
Drinks
Oil
Grocery
Bakery
Fish
Milk

clock 219 : 19 : 54 : 02

Реєстрація закупівельників на Ukrainian Food Expo розпочалася!

Понеділок, 02 Жовтень 2017
news-img

Найбільш знакова подія цієї осені для харчової промисловості України – виставка Ukrainian Food Expo – розпочала онлайн реєстрацію байєрів: вітчизняних та іноземних закупівельників, дистриб’юторів та трейдерів, представників сфери HoReCa та ритейлу.

Чому організатори Ukrainian Food Expo передбачили окрему попередню онлайн реєстрацію для вище зазначених фахівців?

  • Попередня реєстрація на сайті виставки com.ua надає байєру право безкоштовно відвідувати виставку протягом 2-х днів,
  • під час реєстрації на вході в павільйон байєру в обмін на роздрукований електронний білет надається бейдж «Бізнес-відвідувач»,
  • бейдж «Бізнес-відвідувач» надає право проводити переговори в максимально ефективних умовах, а саме: у спеціально облаштованій бізнес-зоні, яка має чотири тематичні сектори http://ufexpo.com.ua/uk/business/,
  • зареєстрований закупівельник отримує можливість ще до початку Ukrainian Food Expo, через Оргкомітет, забронювати робоче місце в бізнес-зоні, призначити час зустрічі з необхідними для спілкування учасниками виставки.

Оргкомітет виставки просить зауважити, що напередодні початку роботи виставки буде проведено перевірку даних, внесених байерами в реєстраційні анкети. Якщо внесені дані не відповідатимуть дійсності, електронний білет буде анульовано.

Ukrainian Food Expo – це унікальна можливість створити уявлення про ринок, який цікавить саме вас, шляхом безпосереднього спілкування з його представниками. Захід  дозволить оцінити велику кількість ринкових пропозицій в одному місці та обрати найбільш вигідну для подальшої співпраці.

Значну допомогу в проведенні переговорів з представниками  сегменту м’ясної продукції, кондитерських та хлібобулочних виробів, сектору різних видів напоїв нададуть вітчизняним байєрам спеціалізовані конференції, які відбудуться під час виставки. А Третій міжнародний  конгрес експортерів Ukrainian Food 2017 стане запорукою продуктивної співпраці для іноземних байєрів з більш ніж 300 виробниками українського продовольства. Детальніше про програму заходів дивіться тут http://ufexpo.com.ua/uk/program1/.

Радо відповімо на Ваші питання за телефоном +38 095 891 94 38 або електронною поштою info@ukrainian-food.org