fbpx
UFEB
Meat
FBV
Drinks
Bakery
Fish
Oil
Grocery
Milk

clock 219 : 19 : 54 : 02

Business Networking

Виставка Ukrainian Food Expo пропонує ефективні та результативні методи для налагодження контакту між відвідувачами та експонентами виставки:

  1. Networkingзона представляє собою комфортний майданчик для налагодження нових бізнес-контактів та прямих переговорів експонентів виставки з представниками українського мережевого продуктового рітейлу, ресторанного бізнесу та іноземними байєрами.
  2. Система “Пропоную/Шукаю” – це оперативний обмін контактів між учасниками та відвідувачами виставки. Функція «Пропоную/Шукаю» буде представлена на екранах виставки у Networking зоні та у мобільному додатку. Кожен зможе швидко знайти потрібний продукт/послугу та матиме можливість залишити свій запит з контактами. Створена система допоможе результативно провести свій час на виставці всім відвідувачам та експонентам.
  3. Мобільний додаток UkrainianFood Expo, завдяки якому Ви зможете максимально продуктивно провести свій день серед сотень компаній експозиції, спланувавши зустрічі та відвідування заходів ділової програми. Уся потрібна інформація завжди в зручному доступі:
  • список учасників та бізнес-відвідувачів з можливістю переглянути їхні профайли та призначити зустріч;
  • зручний пошук відвідувачів по країнах;
  • план виставки зі схемою експозиції, на якій позначені всі учасники та номери стендів;
  • можливість спланувати відвідування конференцій, конгресів та семінарів, переглянувши детальні програми подій, час та місце проведення;
  • зберігайте цікавих для Вас відвідувачів чи експонентів у «Обране» для швидкого доступу.

Додаток доступний БЕЗКОШТОВНО для мобільних пристроїв – смартфонів і планшетних комп’ютерів на базі iOS (iPhone і iPad) і Android (Samsung і т.д.).

ЗАВАНТАЖИТИ ДОДАТОК