fbpx

clock 219 : 19 : 54 : 02

12-14
грудня

МВЦ

Зустрічі з учасниками на Ukrainian Food Expo тепер можна призначити онлайн

П’ятниця, 10 Листопад 2017
news-img

На сайті міжнародної виставки продовольчої продукції Ukrainian Food Expo запрацювала спеціальна форма призначення зустрічей з учасниками. Кожен український та іноземний бізнес-відвідувач, закупівельник,  може обрати серед переліку експонентів тих, які його найбільше зацікавили,  та запланувати час і дату переговорів з ними на виставці, у спеціально обладнаній Бізнес-зоні, щоб укласти свої найвигідніші контракти.

Якщо ви бажаєте запланувати переговори з експонентами або перевірити наявність своєї компанії в переліку для призначення зустрічей, перейдіть за посиланням

СТОРІНКА ОНЛАЙН ПРИЗНАЧЕННЯ ЗУСТРІЧЕЙ

Сторінка «Призначити зустріч з експонентом» знаходиться у розділі «Відвідувачам» в меню сайту виставки.

Зверніть увагу, що можливість призначати зустрічі з експонентами у Бізнес-зоні мають лише зареєстровані бізнес-відвідувачі. У свою чергу, до переліку компаній, яким можна запропонувати зустріч, можуть потрапити лише учасники Ukrainian Food Expo, які надали про себе відповідну  інформацію.

Також для плідної роботи під час виставки усім відвідувачам, закупівельникам, переробникам та виробникам готового продовольства, фермерам буде важливо заздалегідь ознайомитися з переліком та діяльністю компаній, які будуть представлені у Голландському Павільйоні

Голландський павільйон

Нагадаємо, виставка Ukrainian Food Expo відбудеться 23-24 листопада у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» (м. Київ, вул. Салютна, 2-Б, метро «Нивки», павільйон 1) за підтримки Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (FAO) та Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР).

FAO та ЄБРР не лише підтримують Ukrainian Food Expo, а й виступають співорганізаторами однієї з ключових подій ділової програми виставки – Конгресу виробників та експортерів яловичини Ukrainian Beef Congress.

Більше про виставку – на сайті ufexpo.com.ua

З питань участі у виставці звертайтеся:

+38 050 144 86 11, ob@ukrainian-food.org
+38 067 470 82 31, ak@ukrainian-food.org