fbpx

clock 219 : 19 : 54 : 02

12-14
грудня

МВЦ

Ідейний партнер виставки Ukrainian Food Expo

Вівторок, 07 Листопад 2017
news-img

Ukrainian Food Expo представляє Ідейного партнера виставки – Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP).

Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва UHBDP – це майже 25,5 тисяч малих та середніх виробників плодоовочевої продукції, грибів, меду, які прагнуть до сталого, перспективного бізнесу, це майданчик ділової співпраці з новими клієнтами та партнерами. Історії успіху клієнтів UHBD надихають на зміни інших аграріїв.

Основна мета UHBDP – підвищення прибутків малих та середніх виробників плодоовочевої продукції, а також інших учасників плодоовочевого ринку. Проект сприяє збільшенню прибутку через впровадження інноваційних технологій та бізнес-підходів, які забезпечують економію витрат часу та фізичних зусиль, а також є дружніми до навколишнього середовища.

UHBDP фінансується Міністерством міжнародних справ Канади, реалізується та співфінансується Менонітською асоціацією економічного розвитку (MEDA). MEDA співпрацює з Ізраїльським агентством міжнародного співробітництва (MASHAV) та міжнародними сервісними компаніями з метою надання технічної підтримки.

Учасники проекту навчаються в Україні та Ізраїлі, відвідують міжнародні агровиставки та конгреси, користуються програмними продуктами, які допомагають приймати ефективні управлінські рішення, отримують знижки при купівлі необхідних товарів і послуг та зустрічні гранти для реалізації проектів післязбиральної доробки продукції.

UHBDP відкриває сільгоспвиробникам доступ до нових фінансових ринків. Менонітська асоціація економічного розвитку (MEDA) виділила 3 млн канадських доларів, які через український «Мегабанк» спрямовуються на кредитування юридичних осіб, що займаються садівництвом, городництвом, а також працюють у інших галузях: обладнання та технології післязбиральної обробки, будівництво (наприклад, консервних заводів), інформація, зв’язок та технологія (ІЗТ), фермерське обладнання та логістика/транспорт.

UHBDP працює з виробниками плодоовочевої продукції із Запорізької, Херсонської, Миколаївської та Одеської областей.

Стати учасником проекту та отримати нові можливості для розвитку можна за посиланням: https://uhbdp.org/ua/sign