fbpx
UFEB
Meat
FBV
Drinks
Oil
Grocery
Bakery
Fish
Milk

clock 219 : 19 : 54 : 02

Українські молочарі налагоджують торговельні зв’язки та обмінюються досвідом з тайванським бізнесом

З 21-го по 26 травня Рада з питань експорту продовольства (UFEB) приймала в Україні делегацію представників продовольчого сектору Республіки Китай (Тайвань).

Діловий візит відбувся в рамках спільного з ЄБРР проекту по налагодженню ділових контактів та обміну досвідом між Україною та Тайваню в галузі молоко- та м’ясопереробки.

До складу делегації входили імпортери та закупівельники сухих молочних продуктів, товарів бакалійної групи та нішевої продукції.

У рамках візиту тайванський бізнес провів ряд b2b зустрічей та переговорів з більш як 20 українськими виробниками продовольства. Обговорювалися перспективи імпорту сухого молока та сироватки, а також сухих молочних залишків з України для використання у тваринництві Тайваню.

«З ділової точки зору я бачу великі перспективи у веденні бізнесу з Україною, і навіть в Україні, — зазначив представник компанії Hercules Foods Industrial Ерік Чуанг. — Українські  молочні продукти, фрукти, харчова олія, мед та цукор можуть бути конкурентоспроможними товарами на ринку Східною Азії. Хоча певні труднощі у налагоджені торговельних зв’язків викликають міжнародні ввізні мита та логістична складова».

«Ринок Тайваню може стати перспективним для української органічної та нішевої продукції, наприклад, горіхів, насіння, ягід та нішевих олій. Особливо затребувані ці товари у хлібобулочній та кондитерській галузях», — прокоментувала директор компанії COSMOS Evaluation & Management Corp. Саманта Фенг.

Крім того, тайванська делегація мала можливість відвідати переробні потужності українських молочних та м’ясних підприємств, зокрема ТОВ «Фірма “Фавор”» (ТМ «Ама»), ТОВ «Житомирський м’ясокомбінат» (ТМ «М’ясна гільдія»), ТОВ «Органік Мілк».  

А також молочні ферми ТДВ «Терезине», ТОВ «Українська молочна компанія» та ТОВ «МВК „Єкатеринославський“».  Професор факультету тваринництва Національного університету науки та технологій Піндун був вражений продуктивністю українських корів, масштабами та ефективністю молочних ферм. Порівняно, у Тайвані середній річний надій на корову становить 8 тис. тон, а найбільша в країні молочна ферма нараховує 3 тис. корів.

Рада з питань експорту продовольства висловлює подяку Асоціації виробників молока за допомогу в організації технічних візитів на молочні ферми та ТОВ «Органік Мілк».

Фотозвіт