fbpx
UFEB
Meat
Milk
Bakery
Fish
FBV
Grocery
Oil

clock 219 : 19 : 54 : 02

Новини від медіа-партнера TradeMaster.UA

В Україні скоротився експорт пшениці

Україна з початку 2017/2018 маркетингового року поставила на експорт майже 30 млн. тон зернових. Це на 8,5% нижче показника за аналогічний період. Про це інформує TradeMaster.UA з посиланням на дані Держпродспоживслужби.

Як розповів департамент фітосанітарної безпеки, контролю в сфері насінництва, на експорт поставлено, зокрема, майже 14 млн. тон пшениці. Продовольча в цьому обсязі склала майже 8 млн. тон, показники фуражного зерна – майже 6 млн. тон. Ячмінь «дав показник» – майже 5 млн., а кукурудза – більш 13.

Також в Держпродспоживслужбі привели дані про експорт олійних культур – майже 4,5 млн. У 2018 р. новими покупцями пшениці з нашої країни повинні стати Китай та В’єтнам. Також повинні бути лібералізовані продажі в Індонезії.

https://trademaster.ua/news/18983

Україна наростила експорт абрикосів, черешень і слив

Обсяг торгових операцій України на зовнішніх ринках склав більше 10 мільйонів доларів. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на сайт Держфіскальної служби.

Як наголошується, в 2016 році показник експорту даних фруктів був майже в 11 разів менше. Лідери з купівлі «українських дарів» – підприємці Польщі, Білорусі, Молдови.

У той же час говориться про збільшення імпорту цієї продукції в нашу країну. У позаминулому році – були завезені кісточкові майже на 20 млн., а в минулому – майже на 29 млн. Головні продавці для нашої країни – Греція, Іспанія, Туреччина.

Цікавий факт: серед експорту ягід в 2017-му – на першому місці – лісова чорниця (її частка – майже 45%).

https://trademaster.ua/news/18977