fbpx
UFEB
Meat
Milk
Bakery
Fish
FBV
Grocery
Oil

clock 219 : 19 : 54 : 02

Новини від медіа-партнера TradeMaster.UA

«Світоч» вдвічі збільшив свій експорт

За рік кондитерська фабрика «Світоч» від Nestle експортувала продукції в два рази більше, а це більше 1 тисячі тонн солодощів. Про це повідомляє TradeMaster.UA посилаючись на Delo.ua.

Керівник виробництва ПАТ “Львівська кондитерська фабрика “Світоч” Ігор Савка повідомив, що в поточному році планується нарощування експортних поставок, так як Nestle збільшує обсяги виробництва, зокрема, це стосується батончиків Lion. Таке рішення було прийнято в зв’язку з тим, що найбільший імпортер – Бразилія, в 2017 році прийняла близько 400 тонн цих батончиків. Довідка ТМ: Nestlе є власником майже 97% акцій кондитерської фабрики “Світоч”, які придбала в 1998 році. Сам же завод заснований в 1962 році.

Джерело: https://trademaster.ua/news/19361

Чергове підвищення обсягу експорту: тепер горох

З липня по квітень 2017-2018 року «гороховий» експорт України збільшився вдвічі порівняно з аналогічним періодом попереднього року. Так, за десять місяців було експортовано понад 726 тисяч тонн бобової культури. Про це повідомляє TradeMaster.UA посилаючись на АПКінформ.

Приріст поставок забезпечило збільшення попиту на горох такими країнами як Індія, яка імпортувала в два рази більше продукту, ніж раніше, і Туреччина, імпортувавши втричі більше ніж рік тому. До М’янми ж кількість поставленого гороху збільшилася більш ніж в 12,5 раз. А Пакистан, який раніше був найбільшим імпортером гороху, зменшив замовлення на 30%.

Джерело: https://trademaster.ua/news/19354

Продукти від «Укролія» відповідають стандартам USDA ORGANIC

Українська компанія «Укролія», яка розташована в Полтавській області отримала сертифікат якості від Міністерства сільського господарства США. Провівши перевірку полтавської органічної продукції було зроблено висновок, що вона відповідає стандартам USDA Organic. Про це редакцію TradeMaster.UA повідомили в прес-службі компанії.

Отриманий сертифікат означає, що продукція повністю пройшла нормативи всього виробництва, включаючи переробку, транспортування і, безпосередньо, реалізацію. Варто відзначити, що компанія вже має один із найважливіших сертифікатів якості – BioSuisse. Даний стандарт предписаний нормами Європейського Союзу. Довідка ТМ: «Укролія» являє собою високотехнологічний комплекс з виробництва та переробки соняшникового насіння. Заснований в 2001 році і розташований в смт Диканька, Полтавська область.

Джерело: https://trademaster.ua/news/19343

Туреччина буде імпортувати українську яловичину

Головний директорат захисту і контролю Міністерства сільського господарства Республіки Туреччина в кінці квітня поточного року провів технічну місію на українські заводи з виробництва яловичини. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Uamarket.info.

Зокрема, перевірялася державна система контролю і управління за виробництвом м’ясної сировини. За повідомленням Державної служби України з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів, проведена оцінка стала поштовхом для узгодження умов експорту української яловичини до Туреччини. Зараз допрацьовують проект ветеринарного сертифікату, що дозволяє експортувати м’ясо з України.

Джерело: https://trademaster.ua/news/19332

Україна збільшує імпорт свинини і зменшує експорт

У порівнянні з минулим роком, український попит на закордонну свинину збільшився на 60% і становить 3 300 тонн. Про це повідомляє TradeMaster.UA посилаючись на прес-службу Асоціації свинарів України.

Імпортують свіже, морожене та охолоджене м’ясо. А в порівнянні з 2016 роком, то імпорт збільшився в два рази. Також, відзначається тенденція до зниження динаміки експорту української свинини. За період січень – квітень минулого року було поставлено в 4 рази більше м’яса. У минулому році ситуація була протилежна, оскільки, на внутрішньому ринку вітчизняна продукція стала менш затребуваною через зростання ціни. В результаті, Україна вийшла на негативне зовнішньоторговельне сальдо яке прирівнюється до суми в мінус 4,04 мільйонів доларів.

Джерело: https://trademaster.ua/news/19309

Також читаємо: