fbpx

clock 219 : 19 : 54 : 02

12-14
грудня

МВЦ

Конференція «Сучасна переробка ягід та фруктів»

24 листопада 2017 року в КиївЕкспоПлаза (вулиця Салютна, 2-Б, Київ) в межах Ukrainian Food Expo відбудеться конференція «Сучасна переробка ягід та фруктів». Організатор конференції – асоціація «Ягідництво України».

Головне завдання цієї події  – сприяння формуванню в Україні сучасної переробки світового рівня. І це не лише технології, це певні підходи, мислення на глобальному рівні та знання своїх клієнтів.

Що таке знання своїх клієнтів? Звичайно, це знання тенденцій ринку, потенційних покупців, цін, але не лише. Це перш за усе розуміння, до кого звертається кінцевий споживач, чого він хоче, за що готовий платити гроші. Тільки розуміючи це, сучасний В2В-бізнес може зробити конкурентну інноваційну пропозицію своєму клієнтові. Інакше це просто гра на зниженні ціни. Отже, ми будемо говорити про ринки фруктів та про глобальні тенденції і вподобання кінцевих споживачів.

Про керування виробництвом – стратегії, ефективність, критичні моменти, які заважають українським підприємствам виходити на світовий рівень – розповість унікальний гість нашої конференції Павло Рудась, який п’ять років керував бізнесом Agrana Fruit в СНД, а до цього – виробництвом та заводами Nestle в Чехії та Росії.

Про роботу з сировинною базою – як стратегія роботи з сировиною пов’язана зі стратегією підприємства, як розвивати сировинну базу та покращувати ціну і якість сировини – розповість Ірина Кухтіна, президент Асоціації «Ягідництво України», яка має 10 років міжнародного досвіду керування в таких компаніях, як Danone та Procter&Gamble. Цей блок є важливим не лише з точки зору роботи з власною сировиною. Якщо ваше підприємство працює в В2В-сегменті – це також розуміння того, чого очікує від вас великий клієнт на цивілізованих ринках Європи та світу.

Про харчову безпеку та проходження аудитів великих міжнародних клієнтів ми будемо говорити безпосередньо з аудиторами великих компаній, про інновації та технологічні тонкощі – з технологами (Research & Development) та інженерами.

Головне, що об’єднує всіх наших спікерів – власний значний досвід в переробці фруктів та ягід на міжнародному рівні.

Ця подія унікальна саме спікерами – скористайтеся нагодою послухати та задати запитання найкращим фахівцям міжнародного рівня.

Вартість участі в конференції – 3000 грн. з особи. Для дійсних членів асоціації «Ягідництво України» знижка 25%, для асоційованих членів – знижка 15%.

За довідками звертатися за телефоном + 380 67 487 37 49 та за електронною адресою info@uaberries.com.ua.